Pokyn ředitelky školy týkající se distanční výuky na 2. stupni od 12. 10. 2020

• Post published:9.10.2020

Vážení rodiče, vážení učitelé, milí žáci,

na základě souboru opatření Vlády ČR pro 2. stupeň základních škol ze dne 8. 10. 2020 (zatím platné 12. – 23. 10. 2020) si Vás dovolujeme informovat o organizaci výuky v naší škole v souvislosti se změnami týkajícími se nastavení prezenční a distanční výuky.

Základní pravidla

Od pondělí 12. 10. 2020 bude ve škole probíhat střídavá výuka. Polovina tříd se celý týden vzdělává prezenčně (ve škole) a polovina tříd distančně. Další týden je to přesně naopak.

12. – 16. 10. 2020

– probíhá prezenční výuka (účast žáků ve škole) pro třídy 6.A,B,  a 7.A,B,C

– probíhá distanční výuka pro třídy 8.A,B a 9.A,B a je pro žáky také povinná

19. – 23. 10. 2020

– probíhá prezenční výuka (účast žáků ve škole) pro třídy 8.A,B a 9.A,B

– probíhá distanční výuka pro třídy 6.A,B, a 7.A,B,C a je pro žáky také

povinná

Podrobnější informace a rozvrhy při distanční výuce obdržíte od třídních učitelů.

Naším cílem je i v tomto náročném období zajistit v naší škole co nejvyšší kvalitu vzdělávání a zároveň při organizaci distanční výuky myslet na psychohygienu a zdraví dětí.

Předem děkujeme za podporu i Vaši spolupráci v následujících týdnech.

Informace ze školní jídelny

Žákům, kteří se vzdělávají distančním způsobem budou obědy automaticky odhlášeny. Po předchozím objednání umožňuje ŠJ odběr obědů i žákům na distanční výuce.

Je nutno se přihlásit na  t.č. 257760324, e-mail: skolni.stravovna@volny.cz