+420 257 761 744 reditelstvi@zsvrane.cz

Okresní kolo ve volejbale Černošice

Štěstí nám nepřálo, ale děkujeme za účast Pavlovi, Járovi, Alexovi, Zikimu, Filipovi, Fandovi a Dominikovi :-) 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo ve volejbale Černošice

Beseda Do kosmu s Krtkem a Kosmonautika a my

V několika dnech uplynulých týdnů navštívil všechny třídy naší školy pan Halousek z České kosmické kanceláře. Pro nižší ročníky měl připravený program nazvaný Do kosmu s Krtkem, pro vyšší ročníky pak…

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Beseda Do kosmu s Krtkem a Kosmonautika a my

Co se nám podařilo :-)

Získali jsme dotaci ve výši 80 200,-Kč z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na komplexní preventivní program pro všechny třídy ZŠ. Projekt "Bezpečně ve škole" nám umožní ve školním prostředí absolvovat preventivní…

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co se nám podařilo :-)

Pancake Day

On March 5, we celebrated the Pancake Day. We made pancakes with chocolate or jam filling topped with whipped cream. It was fun. The pancakes were delicious! 6.B and 6.A…

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pancake Day

Nová jazyková učebna

Nahlédněte do naší nové jazykové učebny, kterou jsme uvedli do provozu od 2. pololetí. Původně technická místnost prošla rekonstrukcí, včetně pokládky podlahy, výmalby, nátěru topení, vybavení lavicemi, židlemi, katedrou, žaluziemi,…

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová jazyková učebna
Zavřít menu