Velikonoční jarmark 2023

  • Post published:6.4.2023

V úterý 5. dubna se ve škole konal velikonoční jarmark 1. stupně, školních družin a školního klubu. Děti pod vedením svých učitelek a vychovatelek už několik týdnů pilně vyráběly pestrobarevné velikonoční a jarní dekorace, pekly různé dobroty a připravovaly občerstvení. Celé odpoledne nadšeně prodávaly u stánků svých tříd a skupin návštěvníkům z řad učitelů, rodičů, sourozenců, kterých se dostavilo opravdu hodně. K dotvoření pohody přispěl i stánek Café Ernest, který celou chodbu provoněl kávou, jež se báječně hodila k právě zakoupeným dobrotám. Děti také mohly aktivně tvořit v dílničce vedené jednou z maminek, která si pro ně připravila tvorbu záložek a přáníček s velikonoční tématikou. Děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru a těšíme se zase na viděnou při příští příležitosti.