Úspěch děvčat v krajském kole přespolního běhu

  • Post published:18.10.2023

Slíbili jsme, že vás budeme informovat o výsledku krajského kola v přespolním běhu, kam postoupila děvčata v kategorii III. (6. – 7. třídy).

Na krajské kolo jsme se vypravili společně s pěti děvčaty (Adéla a Bára Houdková, Linda Vnuková, Helena Hnátová a Matylda Rabiňáková) 11. 10. autem do Mladé Boleslavi. Závod probíhal v krásném parku Štěpánka, kde se sešly nejlepší školy ze Středočeského kraje. III. kategorie startovala jako první a holky před sebou měly okruh 1 km terénního běhu. Na start se postavily řádně motivované, ale zároveň na ně padla tíha situace, která je dostala do lehkého stresu. Nejen adrenalin, ale hlavně jejich fyzická síla a odhodlání podat co nejlepší výsledek, jim pomohl k doběhnutí na perfektních pozicích. Do celkového výsledku se počítalo umístění nejlepší čtyř závodnic. Holky tak přivezly krásné 3. místo, které patří mezi jeden z nejlepších sportovních úspěchu ZŠ Vrané nad Vltavou. Děvčata, moc děkujeme za reprezentování školy, a těším se na příští rok 😉

Ondřej Benda – učitel tělesné výchovy