Reprezentace naší školy na podzimních sportovních soutěžích

  • Post published:4.12.2022

V posledních týdnech naši školu reprezentovaly tři sportovní týmy.

Výběr žákyň prvního stupně se utkal ve fotbalové krajské lize, chlapecký tým z 8. a 9. tříd bojoval ve florbalové turnaji středočeského kraje a zástupci chlapců ze 7. – 9. tříd se v minulém týdnu utkali v okresním kole basketbalu.

Dívkám prvního stupně se dařilo skvěle – přivezly nádherné druhé místo!

Chlapci na florbalovém turnaji postoupili ze základní skupiny do čtvrtfinále. Dostali tak příležitost zahrát si s nejlepším týmem kraje (Černošice – vítězové turnaje) a přivezli pěkné 5.místo (z 16 týmů).

Basketbalový turnaj byl pro všechny premiérou. Chlapci se „rvali“ za každý vstřelený koš. A i když ze základní skupiny nepostoupili, zahráli si 4 utkání. Hoši odjížděli se zjištěním důležitosti týmové hry, souhry všech hráčů a ambicí lepšího výsledku v příštím školním roce.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentování naší školy.

Vaši učitelé tělesné výchovy