Oslavte s námi Den Země!

  • Post published:22.4.2021

Ekotým vranské školy pro vás připravil dvě aktivity k oslavě tohoto svátku.

  1. QR stezka u Vltavy – začíná u přívozu a končí kousek za jižním pólem Prahy. Jediné, co potřebujete, je mobilní telefon se staženou aplikací ke čtení QR kódů. Kdo si rád dělá poznámky rukou, určitě využije i papír a tužku. Stezka je přístupná od dnešního dne do konce dubna. Pokud byste zjistili, že nám někdo nelaskavý některou cedulku odcizil, dejte nám vědět na email katerina.vrtiskova@zsvrane.cz, ať ji můžeme doplnit.
  2. Kampaň obyčejného hrdinství – stejně jako na podzim se i teď na jaře rádi přidáváme k akci na podporu udržitelného způsobu života. Veškeré dokumenty najdete na Kampaň Obyčejného hrdinství 2021 – Disk Google. O plnění výzev se snažíme v týdnu od 22. do 29. dubna 2021.

Ekotým ZŠ Vrané nad Vltavou