Testování žáků před přijímacími zkouškami na SŠ (i víceletá gymnázia)

• Post published:19.4.2021

Vážení rodiče žáků 9. ročníků (vykonávající přijímací zkoušky na SŠ) či zájemců o přijímací zkoušky na víceletá gymnázia, dovolujeme si Vás informovat o povinnosti testování na přítomnost viru SARS-CoV-2 před přijímacími zkouškami na SŠ (i víceletá gymnázia). Níže přikládáme manuál MŠMT týkající se tohoto povinného testování před účastí na přijímacích zkouškách. Důkladně si ho, prosíme, prostudujte.

Manuál MŠMT >>>

Naše škola nabízí testování žákům, kteří vykonávají přijímací zkoušku na SŠ v následujících termínech:

9. ročníky

• čtvrtek 29. 4. 2021 (9. A – 12:45h, učebna 13; 9. B – 12:15h, učebna 12)- tj. v době dobrovolných skupinových konzultací

5. a 7. ročníky (zájemci o víceletá gymnázia)

• pátek 30. 4. 2021 v 7:30 h v učebně č. 13

Žákům bude po ukončení testu vydáno potvrzení, které bude dokladem o provedení testu.

V případě Vašeho zájmu o toto testování na naší škole, prosíme, informujte třídního učitele a to nejpozději do pátku 23. 4. 2021.

Děkujeme.