Okresní kolo florbalového turnaje

• Post published:23.11.2023

V historii sportování škol okresu Praha-západ se takové sportovní klání ještě neodehrálo. Do okresního kola florbalového turnaje se přihlásilo 21 základních škol. Odehrálo se 31 zápasů na menším hřišti systémem 4+1 a deset zápasů na velkém hřišti systémem 5+1. Tým chlapců (s kapitánem Kubou Ž.) a dívky (Niki S.) postoupil ze základní skupiny až do osmifinále, kde se utkal se ZŠ Dolní Břežany. Zápas byl velmi vyrovnaný a o postupu D. Břežan rozhodl až nám neuznaný gól z nájezdu. I tak naši florbalisté přivezli krásné 9. místo, které opět dokazuje odhodlání a týmového ducha, se kterým do turnaje nastoupili. Celému týmu děkujeme ze reprezentaci školy a moc se těšíme na výsledek v dalším školním roce.
Vaši učitelé TV