Nahlédněte, jak to u nás ve škole vypadalo na Velikonočním jarmarku :-)

  • Post published:22.4.2019

Velikonoční jarmark

Stalo se již tradicí, že v před velikonočním týdnu se vestibul naší školy proměňuje v jeden veliký jarmark. Nejinak tomu bylo v minulém týdnu. Třídy 1. stupně a oddělení školní družiny nabízely nejrůznější velikonoční výrobky. A opět bylo z čeho vybírat. Návštěvníkům se nabízely dekorace nejen na velikonoční stoly, ale bylo zde i plno dobrot a tradičních pochutin. Děti byly ochotnými a milými prodejci. Obchodovalo se velmi čile. Na své si přišli i ti, kdo chtěli načerpat inspiraci, nasát atmosféru nadcházejících svátků nebo se jen potěšit a ocenit vkusné dětské tvoření. I letos se jarmark vydařil. Všichni odcházeli spokojeni a s přáním, abychom se sešli znovu příští rok.