Okresní kola Biologické olympiády

  • Post published:22.4.2019

Již tradičně měla vranská škola zastoupení v okresním kole Biologické olympiády a to jak v mladší kategorii D (6. a 7.ročník), tak ve starší kategorii C (8.a 9.ročník). Žáci si tak i v letošním roce museli poradit s poznávačkou rostlin a živočichů, obsáhlého testu na téma výměna látek a s laboratorní prací. Podmínkou účasti bylo vypracování odborné práce na předem zadaný úkol, které od našich žáků bylo opět velmi kvalitní.

Za reprezentaci v mladší kategorii děkujeme:

Honzovi Hlaváčkovi, 6.A (6. místo v okrese)

Terce Štěpničkové, 6.A (7. místo v okrese)

Sofče Rittsteinové, 6.B (8. místo v okrese)

 

Za reprezentaci ve starší kategorii děkujeme:

Hance Vrabcové, 9.B (9. místo v okrese)

Ondrovi Havlíčkovi, 8.A (11. místo v okrese)

Mikymu Hadrabovi, (14. místo v okrese)