Aktuální informace k mimořádnému opatření (aktualizováno 6. 3. 2020)

• Post published:6.3.2020

Vážení rodiče,

pokud jste se svými dětmi pobývali v době jarních prázdnin v rizikových oblastech Itálie a vrátili jste se do 6. 3. včetně, tak prosím s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci po příjezdu TELEFONICKY kontaktujte Krajskou hygienickou stanici Středočeského kraje.  Lékař – epidemiolog pak rozhodne o dalším postupu. Neposílejte děti do školy bez této konzultace !!!

Pokud se vracíte z Itálie od 7. 3., jste povinni bezprostředně po svém návratu oznámit tuto skutečnost svému praktickému a dětskému lékaři a bude vám a vašim dětem nařízena povinná 14 denní karanténa – viz odkaz na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR opatření MZČR

Pokud lékař rozhodne o karanténě vašeho dítěte či rodiny, informujte, prosím, o této skutečnosti neprodleně vedení školy.

Žádáme všechny rodiče žáků naší školy, aby nepodceňovali jakékoli zdravotní problémy svých dětí (rýma, kašel, nevolnost, teplota) a s těmito příznaky děti neposílali do školy.

Děkujeme za spolupráci, zodpovědné a ohleduplné jednání k ostatním žákům a zaměstnancům školy.

Mgr. Daniela Pořízková, ředitelka školy