Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce

• Post published:30.1.2023

Ve čtvrtek 27. ledna 2023 proběhlo na naší škole školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Celkem 22 žáků 9. tříd poměřilo své znalosti v písemné části v rámci cambridgeského testu na úrovni B1. Účastníci měli možnost si vyzkoušet poslechovou část, porozumění textu a gramatickou část. Do ústního kola postoupilo 5 žáků, u nichž porota prověřovala schopnosti komunikovat v angličtině. Boj o první tři místa byl napjatý – na třetím místě se umístil Jakub Dubnický z 9. C, o druhé místo se dělí žáci Lucie Šichanová z 9. C a Jakub Hošek z 9. B a vítězkou školního kola se stala Anna Vargová z 9. A.

Všem soutěžícím blahopřejeme a Aničce přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se uskuteční 23. února v ZŠ Dobřichovice.