3. místo v krajském kole soutěže Office Arena 2022

  • Post published:2.5.2022

I letos se naši žáci zapojili do celostátní soutěže Office Arena 2022. Tato soutěž v odborných znalostech a využívání aplikací Microsoft Office je realizovaná a organizovaná Vzdělávacím centrem Microsoft Partneři ve vzdělávání kraje Vysočina, generálním partnerem společností Microsoft s.r.o. Česká republika, společností Computer Media a společností K-net Technical International Group.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci základních škol 2. stupně, žáci víceletých gymnázii odpovídajících ročníků a studenti středních škol. Soutěž je dobrovolná a určená jednotlivcům, kteří v době konání soutěže navštěvují příslušný ročník základní školy (příslušný ročník víceletého gymnázia), a studentům středních škol.

Soutěž se skládá ze tří kol – školního, krajského a finále.

Školního kola se u nás zúčastnilo sedm žáků z druhého stupně. V krajském kole nás následně reprezentovali Jan Hlaváček z 9. A, Tobiáš Svatoš z 8. A a Dominik Ivan z 8. A. Úkolem v krajském kole je vypracovat projekt dle určeného zadání. Letošní název soutěžního projektu byl „Emil Zátopek: Když nemůžeš, tak přidej…!“. Odevzdané práce posuzovala odborná porota, která následně určila první tři místa krajského kola.

Po zveřejnění výsledků máme velkou radost, protože třetí místo obsadil Dominik Ivan z 8. A. Gratulujeme.