Velikonoční jarmark

  • Post published:10.4.2024

Milí rodiče,

s velkou radostí bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši úžasnou podporu našeho Velikonočního jarmarku, který se konal 21. 3. 2024 na naší základní škole. Vaše přítomnost a ochota podpořit výrobky našich dětí ze školní družiny a klubu byla pro nás nesmírně důležitá a velice si toho vážíme.

Dále bychom chtěli vyjádřit vděk za Vaše milé ohlasy ohledně jarmarku. Vaše slova nám potvrdila, že práce dětí byla oceněna, a že jste si užili skvělou atmosféru, občerstvení i nákup výrobků. Vaše zpětná vazba nás opravdu těší a dodává nám energii do další práce.

Tento jarmark jsme pro Vás připravili s radostí a doufáme, že se Vám líbil stejně jako nám.

Ještě jednou Vám všem velice děkujeme za Vaši podporu, kterou dáváte vašim dětem a naší školní družině a školnímu  klubu.

Těšíme se na další společná setkání.

Se srdečnými pozdravy vychovatelky ze ŠD a ŠK