Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje UZAVŘENA

  • Post published:16.3.2020

Chceme Vás tímto informovat, že Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje je na všech svých pracovištích do odvolání UZAVŘENA pro klienty. Již naplánovaná vyšetření jsou odložena na neurčito, nové objednávky na vyšetření do odvolání nepřijímáme.

Jsme vám k dispozici k případným konzultacím na dálku – nejlépe mailem, zejména ohledně plánování pokračování asistentů na příští školní rok, s konkrétními případy se vám ozveme s dotazem e-mailem. Případně napište své dotazy nebo seznam žáků, u kterých byste viděli jako potřebné pokračování asistentů v příštím školním roce.

Přeji vám všem pevné zdraví i nervy,

 

PhDr. Soňa Třísková

psycholog, vedoucí pracoviště PPPSK Jílové u Prahy

e-mail: triskova@pppsk.cz