Okresní kolo přespolního běhu v Dobřichovicích

  • Post published:27.9.2023

Dne 26. září se vybraní žáci šestých až devátých ročníků zúčastnili okresního kola přespolního běhu v Dobřichovicích. Na nejmladší atlety čekala trať v délce 1,5 km, nejstarší chlapci museli zvládnout celé 3 km terénního běhu. A výsledky? – více než potěšující: Adéla Houdková, Bára Houdková, Linda Vnuková a Eliška Dvořáková přivezly 1. místo a nominaci do krajského kola, které se uskuteční 11. 10. v Mladé Boleslavi! Ani ostatní týmy se nenechaly zahanbit, kdy mladší chlapci skončili na 7. místě (Fanda Rabiňák, Matěj Pěkný, Dan Petrus a Erik Pištora), starší děvčata přivezly 8. místo (Niki Svejkovsky, Tereza a Eliška Břinčilovi a Julie Sottnerová) a nejstarší chlapci dovezli 13. místo (Jakub Toman, Erik Hofman, Kuba Zezula, David Novák a Vojta Mašek). Ano, někteří si sáhli na samé dno svých sil, ale byla to pro ně pěkná zkušenost z mezi-školních běžeckých závodů a příležitost porovnat fyzickou kondici se svými vrstevníky. Držte holkám palce v krajském kole, o výsledku vás budeme informovat 😉.

Ondřej Benda – učitel tělesné výchovy