Halloween na 1. stupni

  • Post published:9.11.2019

V pátek 1. listopadu jsme na 1. stupni slavili Halloween.  Většina dětí přišla do školy v nápaditých maskách, které si během dopoledne vzájemně předváděly. Rodiče poslali spoustu dobrůtek i nápojů, které byly nejenom dobré, ale i velmi originálně halloweensky vyzdobené. V hodinách děti plnily různé podzimní úkoly a věnovaly se všelijakým halloweenským činnostem. V některých třídách si děti vydlabaly dýně, které potom použily při nočním programu. Ve škole se totiž v tento den i spalo. Děti ze tříd 1. A, 2. B a 4. A si mohly užít školu trochu jinak než obvykle. Procházely ji večer po světýlkách a během cesty plnily  „strašidelné“ úkoly. Po společné večeři se všichni uložili „ ke spánku“. Díky dobrotám od rodičů děti také posnídaly. Kolem 9. hodiny se děti rozešly domů. Všem se netradiční pobývání ve škole moc líbilo. Chceme si tuto akci zase někdy zopakovat.

V. Smetanová a P. Holubová