Atletický den 9. – 10. června 2021

  • Post published:12.6.2021

Tento týden proběhly na naší škole dva dny plné sportovních výkonů. Žáci pátých tříd připravili pod vedením svých učitelek tělesné výchovy na školním hřišti lehkoatletické dráhy plné náročných disciplín. Jednotlivé třídy 1. stupně se rozdělily do soutěžních týmů, které nesly někdy velmi pozoruhodné názvy, které si týmy samy vymýšlely. Sportovnímu klání předcházela společná třídní štafeta, kterou vedly paní učitelky a paní asistentky. Poté si sportovci vyzkoušeli hod na cíl, skok do dálky, přeskok překážek, slalomový běh a další úkoly.

Byli jsme velmi šťastní, že jsme si mohli společně zasportovat a rozhýbat se. Počasí nám po oba dny přálo, takže jsme si pohyb na čerstvém vzduchu mohli nerušeně užít.

Odměnou nám bylo zdravé občerstvení a diplomy za naše sportovní výkony.

Děkujeme všem účastníkům za plné nasazení a soutěživého ducha!