Přijmeme školního psychologa a speciálního pedagoga

• Post published:26.1.2023

V naší základní škole chceme být v pohodě, a proto přijmeme školního psychologa a speciálního pedagoga.

Pro obě pozice hledáme přátelskou, komunikativní, otevřenou a respektující osobnost s odbornou kvalifikací podle zákona č. 563/2004 Sb.
Nabízíme rodinné prostředí menší školy, možnost realizovat vaše nápady ve prospěch individuální a skupinové podpory žáků, podílení se na zlepšování bezpečného prostředí a rozvoji celé školy.

Doplnit naše školní poradenské pracoviště můžete ihned i v případě částečného úvazku.

Prosím, zašlete nám svůj pracovní životopis s fotografií na e-mail: reditelstvi@zsvrane.cz. Budeme rádi, když si uděláte čas a při konzultaci pracovní pozice navštívíte školu. Bližší informace podá ředitelka školy Mgr. Vladimíra Melicharová na telefonu 775299861.

Těšíme se na spolupráci a Vámi.