Oslava 200 letého výročí školy

• Post published:21.6.2019

V září 2019 to bude 200 let, kdy se ve Vraném nad Vltavou začalo poprvé vyučovat ve školní budově. Takové jubileu nemohlo zůstat bez oslav a tak za finančního přispění obce Vrané n/Vlt. uspořádala naše škola ve středu 19.6. oslavu s nabitým programem. Zájemci si mohli prohlédnout školu, navštívit výstavu z její historie, občerstvit se, podívat se na galerii na plotě, pozdravit se se svými bývalými pedagogy (pro ně bylo připravené speciální posezení) a udělat si tématickou vzpomínkovou fotografii ve fotokoutku. Od 17 hodin byl připraven v sokolovně hlavní program „Ahoj prázdniny“ s vystoupením tříd. Každý z návštěvníků navíc obdržel Almanach školy (vydaný právě k této slavnostní příležitosti), placku s logem či perníček.