6. A na bruslích

• Post published:11.2.2024

Přelom v polovině školního roku a hezké známky na vysvědčení jsme všichni společně oslavili bruslením.

Počasí bylo více než překrásné, už když jsme vlakem vyrazili na umělou plochu do pražského Braníku, kde celé kluziště čekalo jen na nás. Většina třídy vyrazila se sportovními taškami a vlastním vybavením. Pro některé ale byla tato oblíbená zimní kratochvíle novinkou, tak jsme uvítali, že areál disponuje půjčovnou.

Bylo opravdu nádherně, panovala veselá atmosféra, zkušení bruslaři mezi námi začali automaticky ,,zaučovat“ začátečníky. V přilehlé kavárně nás zlákalo občerstvení v podobě čerstvého voňavého pečiva, takže energie nám nechyběla do poslední chvíle.

Paní učitelka s paní asistentkou nezahálely a bruslily s námi.

Uplynulé pololetí jsme tedy doslova pustili k ledu a probruslili se radostně do toho nadcházejícího.

Tak třeba zase příští zimu…

žáci 6. A