Výlet na Lávku a přespání s družinou ve škole

  • Post published:19.7.2021

V pátek 25. 6. 2021 se vydala všechna oddělení družiny na společný výlet za zábavou do místního Lávka parku. Počasí nás strašilo a vypadalo to, že budeme muset změnit program kvůli dešti. Ale děti se moc těšily a sluníčko si přivolaly Zábavy bylo dost a krásně jsme si odpoledne užily. Potom si děti odskočily domů na večeři, sbalit spacáky a znovu vyrazily do školy, kde na ně čekalo překvapení v podobě velkoplošného kina se spoustou popcornu v kornoutech i něčeho pro zdravé chroupání v podobě zeleniny a ovoce. Děti si během přespání prohlédly s vychovatelkou celou školu, včetně nově dokončených prostor v horních patrech. Naše první společné přespání s družinou se všem dětem i vychovatelkám moc líbilo a už se těšíme na další podobnou akci.