Předávání titulu Ekoškola

  • Post published:19.7.2021

Pátek 18. června 2021 byl pro nás velmi slavnostní, protože nás čekalo předávání titulu Ekoškola, který jsme vloni obhájili. Ocenění jsme převzali z rukou ředitele sdružení Tereza, pana Petra Daniše. Jak to viděly děti, přiblíží příspěvek od Helči Hnátové: „V pátek 18. června jsme ve velkém horku jeli do Prahy s Ekotýmem přebrat titul Ekoškola. Kvůli koronaviru nás mohlo jet s paní učitelkou Vrtiškovou jen pár. Slavnost probíhala na Staroměstské radnici. Pro naši školu jsme získali novou ekoškoláckou vlajku. Moc se mi líbilo video, které nám před přebíráním pouštěli. Krásná byla také prohlídka Staroměstské radnice se zajímavým výkladem o její historii a super bylo, že jsme viděli i orloj s apoštoly zezadu.“

Celý rok jsme uzavřeli na závěrečné schůzce v předposledním školním týdnu. Za pomoci alfa boxu jsme zavzpomínali na vše, co jsme během roku i přes všechna koronavirová omezení dokázali a odměnili se zmrzlinou.