Výsledky testování z 29.11. 2021

  • Post published:1.12.2021

Vážení rodiče,

již potřetí jsme v pondělí v rámci povinného screeningového testování testovali v naší škole PCR testy.  Téměř kompletní výsledky PCR testování jsme obdrželi ve středu 1.12. po poledni. Z pondělního testování máme nově 4 žáky pozitivní.

Aktuálně máme 5 tříd v karanténě. Celkem máme v této chvíli 22 žáků v povinné 14-ti denní izolaci po pozitivním PCR testu. Mezi pedagogy máme 4 potvrzené případy nákazy, jedná se o 2 očkované pedagogy, 2 neočkované, 2 pedagogy máme v karanténě a dalších 5 v pracovní neschopnosti, 1 na OČR – ošetřování dítěte. 

Děkujeme rodičům za spolupráci a vstřícný přístup k testování PCR testy. 

                                                                        Daniela Pořízková, ředitelka školy