VÁNOČNÍ JARMARK ŠKOLNÍCH DRUŽIN

  • Post published:19.12.2018

Advent je v plném proudu, škola a družiny tvoří, zdobí třídy, chodby, okna…. Chystá se vánoční jarmark.

V úterý 18.12. je ten slavný den. Všichni radostně očekávají příchod rodičů, prarodičů, tetiček, strýčků a mnoha dalších. Vše nachystáno, stánky připraveny, děti ovládá trochu nervozita. Ze školního rozhlasu se line vánoční hudba.

Už chodí první zájemci, zájem je o všechny dětmi vyrobené dárečky. Prodává se téměř vše. Je to krásný pocit vidět, jak všichni přišli podpořit práci dětí a výrobky dětí kupují.

Moc děkujeme za podporu.

Jarmark se blíží ke konci a přichází maminka jedné z holčiček 1.stupně s otázkou, co budeme dělat s věcmi, které se neprodaly, ona by věděla. Palata, domov pro zrakově postižené seniory v Praze 5 by tyto naše výrobky uvítal. Použijí je jako dárky pro své seniory.

Neváháme a okamžitě vše balíme do tašek a posíláme do tohoto domova. Děkujeme za tuto nabídku a hřeje nás u srdce, že jsme mohli udělat radost ještě někomu dalšímu.

Krásné vánoce Vám všem,

Veronika Tomková