VÁNOCE MEZI NÁMI

  • Post published:19.12.2018

Je adventní čas a sváteční nálada se rozprostírá všude kolem nás. Navštívila také školní družinu 2 a společně s ní i babičky a dědeček s klubem Seniorek. Děti si připravily písničkové pásmo a sklidily velký potlesk. Trochu si pak zahrály na Ježíškova vnoučata a předaly babičkám a dědečkovi dáreček- látkového andílka s přáníčkem.

S klubem Seniorek spolupracujeme již delší dobu a občas jim věnujeme některé naše výrobky, na akce které pořádají. Výrobky slouží např. jako ceny na Kole štěstí. Je to vždy úspěšná akce a tentokrát se babičky a dědeček rozhodli za výdělek koupit dětem do družiny ve Vraném nad Vltavou nové hračky. Moc děkujeme.

V příjemné atmosféře, následovalo pohoštění – cukroví, čokoláda a kávička. Klub Seniorek navštívil také vánoční jarmark školních družin, který následoval.

Bylo to milé odpoledne.

Veronika Tomková