LYŽAŘSKÝ KURZ 2018, Pec pod Sněžkou

  • Post published:21.1.2018

Již podruhé mohl lyžařský kurz naší školy proběhnout v jednom z nejhezčích lyžařských středisek v ČR – Peci pod Sněžkou. Ubytováni jsme byli přímo na sjezdovce na chatě Seibert, a tak nic nebránilo využít ideální lyžařské podmínky naplno. Lyžovali/snowboardovali jsme dopoledne i odpoledne, 3x ještě mohli dobrovolníci vyrazit na noční lyžování. Ve středu se část naší skupiny vydala na běžky (cíl Černá hora), druhá část si pak užila procházku se zimními radovánkami v okolí chaty. Večerní program byl také nabitý – přednáška horské služby, společenský program jednotlivých tříd, předávání diplomů atd. Bohužel, ani nám se na svahu nevyhnula zranění, a tak nás dva prima žáci museli v průběhu týdne opustit.

Přestože jsme za celý týden neviděli sluníčko (napadlo 80cm nového sněhu), atmosféra na kurzu byla parádní.