Úspěch v okresním kole Pythagoriády

  • Post published:9.1.2022

V prosinci se naši úspěšní řešitelé školního kola matematické soutěže Pythagoriády utkali s nejlepšími žáky okresu Praha západ.

Nebylo to běžné setkání, ale prostřednictvím on-line video konference – Zoom. Videokamera byla nastavena tak, aby bylo při řešení úloh vidět na žáky. Videopřenos byl zapnutý po celou dobu řešení úloh žáky i v průběhu zadávání řešení do systému.

Naši školu reprezentovala Barbara Bohuňková ze 7. B, Stella Slintáková z 8. A, Sofie Uma Rittsteinová a Jakub Plechatý z 9. B. 60 minut řešili 15 logických úloh a následovně odeslali výsledky v on-line dotazníku ke zpracování celostátnímu organizátorovi.

Vedli si výborně a Barbara, Sofie a Jakub se dokonce stali úspěšnými řešiteli.

Gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy!

Jana Boušková a Gabriela Semová