Sportovní kurz 6. tříd

  • Post published:14.6.2022

V prvním červnovém týdnu odjela většina žáků 6. tříd na sportovní kurz do rekreačního střediska v Lučkovicích. Cílem tohoto kurzu je nejen ověřit či zdokonalit úroveň fyzické kondice, ale zároveň představit různé druhy netradičních sportů. Okolní lesy, říčka Lomnice a multifunkční areál nabízejí dostatek alternativ ke skvělým zážitkům. Žáci během 5 dní absolvovali turnaj (fotbal, přehazovaná, stavba stanu), závod v orientačním běhu, vyřádili se na paddleboardech, zvládli v jednom dni ujít více než 20 km, všichni přežili závod dvojic „o přežití“ a mnoho dalšího. Nebyla nouze ani o nevšední situace – doběh orientačního závodu v ponožkách, záchrana zatoulaného psa či opékání buřtů za doprovodu skvělých muzikantů. Parta jsme byli výborná a bylo fajn mít mezi sebou třídní učitele, které rádi uvidíme i v dalším plánovaném lyžařském kurzu v 7. třídě. A který zážitek byl pro děti nejsilnější? Prohlédněte si přiložené fotografie, a nebo se rovnou zeptejte svých dětí 😉