Mikulášiáda 2019

• Post published:23.11.2019

V pondělí 2. prosince 2019 se na 2. stupni ZŠ uskuteční 2. ročník projektového dne nazvaný MIKULÁŠIÁDA.

Každý žák si pro tento den vybere 2 různé dílničky, které pro žáky připravují učitelé, tak, aby se mohl zdokonalit v oblasti, kterou má rád, je mu blízká, či naopak se seznámil a poznal činnost a odvětví pro něj zcela nové.

NÁZVY DÍLEN „MIKULÁŠIÁDA“ 2019,

• Devil´s and angel´s cupcakes (pečení a zdobení)
  • Jednoduchá robotika a zapojení v elektrotechnice
  • Deskové hry
  • Creative english workshop
  • Rockový koutek (hudební dílna)
  • Výroba školního betlému a vánočních ozdob
  • Netradiční chemické pokusy
  • Exkurze do vranské elektrárny
  • Vánoční škola (tvoření zimní výzdoby)
  • Orientační běh
  • Výroba vánočních perníků
  • Papírové skládanky (a i něco navíc z Asie)
  • Piškvorkový turnaj

Od pondělního rána do středečního oběda (25. – 27. 11. 2019) se budou moci žáci do dílniček zapisovat. Zápisové archy jsou na nástěnce pro žáky (u stolního fotbálku v 1. patře).

Pozn. pro žáky: Každý z Vás se zapíše 1x na červený papír (dílnička od 8h) a 1x na modrý papír (dílnička od 9:50h).

Věříme, že čas strávený při dílničkách s ostatními žáky naší školy napříč ročníky a s učiteli, které tentokrát třeba zase, milí žáci, poznáte v trochu „jiném světle“ bude vzájemně obohacující.

Jaroslava Hnátová