Kampaň OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ

  • Post published:19.10.2020

Milí rodiče, milí žáci naší školy,

nejdříve prosím přijměte velké poděkování za podporu zářijové akce „Pěšky do školy“. Díky vám mnoho dětí, ale i rodičů objevilo kouzlo společné cesty do školy a někteří dokonce pokračovali dobrovolně i v říjnu.

V říjnu se naše škola připojila k ekoškolácké výzvě KAMPAŇ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ

Kampaň obyčejného hrdinství má za cíl během 7 dní aktivizovat co nejvíc lidí a ukázat jim, že životní prostředí lze zlepšovat i malými kroky. 

V průběhu týdne od 19. 10. do 25. 10. máte možnost si vybrat jednu nebo více ze sedmi méně či více náročných výzev, které pro nás připravilo sdružení Tereza. Seznam všech výzev včetně základních informací o akci najdete na https://ekoskola.cz/_files/userfiles/Kampa_OH_2020_informace1.pdf.

Zároveň pod tímto odkazem https://ekoskola.cz/_files/userfiles/Piloha_2_pbzny_vyhodnocovaci_list_2020.pdf najdete formulář pro záznam plnění výzev, které jste si vybrali.

Pokud se rozhodnete pro zapojení, pošlete mi, prosím, scan vyplněného formuláře do konce října, abych stihla dát vše dohromady a výsledky za celou školu včas odeslat. Emailová adresa: katerina.vrtiskova@zsvrane.cz

Děkuji vám a přeji v současné době hlavně pevné zdraví.

Katka Vrtišková
školní koordinátor programu Ekoškola