Zahájení školního roku 2020/2021

• Post published:27.8.2020

Informace pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče,

přiblížil se začátek školního roku a my se těšíme na přivítání Vašich dětí i Vás v naší škole, abychom společně zahájili nový školní rok.

I přes tuto složitou dobu jsme hledali způsob, jak se společně a zároveň bezpečně sejít, abychom dostáli všem hygienickým podmínkám.

S prvňáčky se sejdeme v úterý 1. 9. v 8:00 hodin před školou, kde si třídní paní učitelky shromáždí své třídy, a přesuneme se na krátké společné setkání na školní hřiště.

V 8:15 přejdou děti se svými třídními učitelkami na cca 30 min. do tříd.

Vás, rodiče, a další návštěvníky prosíme, abyste po tuto dobu počkali na děti venku.

1. 9. od 17:00 hodin proběhnou v obou třídách informativní třídní schůzky. Vzhledem k aktuálním doporučením pro školy v souvislosti s koronavirovou situací Vás prosíme, aby se schůzky zúčastnil pouze jeden z rodičů. Děkujeme za pochopení.

Při nepřízni počasí program uzpůsobíme na místě.

Těšíme se na Vás.