Vánoční odpoledne na 1. stupni

  • Post published:19.12.2019

Na středu 18. 12. 2019 se všechny děti moc těšily. Ve všech odděleních školní družiny již několik týdnů pilně vytvářely různé vánoční dekorace a dárečky na vánoční jarmark. V 15:00 hod akce konečně vypukla. Všichni, kdo jarmark navštívili, si mohli vybrat z velké nabídky vánoční drobnosti, pochutnat si na vánočním cukroví a dalších dobrotách. Kdo měl chuť, mohl si také něco vánočního sám vyrobit pod vedením šikovných maminek. K dobré pohodě zahrála i školní kapela 2. stupně „ Suprkaple“. Po skončení jarmarku si ještě rodiče s dětmi mohli prohlédnout vyzdobené třídy a odnést některé dětské výrobky domů. V několika třídách proběhla vánoční vystoupení pro rodiče. Doufáme, že toto tvůrčí odpoledne přispělo k pěkné vánoční pohodě všem, kdo přišli.