Uzavření školy do odvolání – aktualizováno

  • Post published:10.3.2020

Vážení rodiče, milí žáci, 

bezpečnostní rada státu vydala s ohledem na omezení rizika šíření nákazy koronavirem informaci o uzavření všech škol v České republice od středy 11.3. do odvolání. Obědy jsou žákům hromadně odhlášeny. V této době se ve škole nebudou konat ani kroužky, ani žádné jiné volnočasové aktivity.

Vyučující zadali dnes žákům učivo pro samostudium, v případě delšího volna bude upřesňováno přes webové stránky tříd, Školaonline, či email rodičů. Prosíme, dohlédněte na to, aby žáci plnili své zadané studijní povinnosti.

Pokud potřebují rodiče formulář na OČR, v případě zavření školy vydává tento dokument škola, ne lékař. Je ke stažení na webových stránkách školy, potvrdíme Vám ho od 8 do 10 hodin v sekretariátu školy.

Odkaz na formulář >>>

Prosíme, abyste i v následujících dnech nadále sledovali webové stránky školy pro aktuální informace.

Děkujeme, vedení školy.

Mimořádné opatření uzavření základních, středních a vysokých škol