Tělocvik v naší škole nás dostal až na titulní stranu novin

  • Post published:12.4.2021
Doba pandemie nepřeje tradiční výuce tělesné výchovy, což se pro nás nestalo neřešitelnou překážkou, ale naopak výzvou. Máme to štěstí, že se naše škola nachází v místě obklopeném krásnými zákoutími přírody, která nabízejí pestré sportovní vyžití. A jelikož je celý školní rok 2020/2021 ve vranské škole propojen mezioborově tématem olympijských her a olympijské myšlenky obecně, vymysleli učitelé tělesné výchovy pro své žáky jedinečný koncept sportovních úkolů – tzv. olympijských výzev, které jsou pro děti nejen motivací k pohybu, ale slouží i jako pojítko mezi spolužáky v rámci jednotlivých tříd, které vzájemně mezi sebou soupeří, a to například o nejvyšší počet nasbíraných kilometrů, které je pomyslně přenesou až do dalekého Tokia.
 
Naše výzva se dostala i do regionálních novin, kde o nás napsali článek hned na titulní straně.