Sportovní dny pro žáky ZŠ Vrané nad Vltavou

  • Post published:29.6.2022

Poslední dny školního roku bývají ve znamení uzavírání známek, školních výletů, úklidu tříd… A poněvadž citát „ve zdravém těle zdravý duch“ je stále platný, připravili jsme pro žáky I. i II. stupně sportovní dopoledne. Cílem těchto dnů bylo seznámení se s novými sporty, na které nemusí během hodin tělesné výchovy vždy vyjít čas, strávit společný čas v kolektivu dětí a učitelů a zároveň podpořit své zdraví i mysl. Účastníci na I. stupni si zasoutěžili v přetahování lanem, zkoušeli uhasit hořící školu, seznámili se s softbalem, diskgolfem či slaňováním. Sportovci na II. stupni soutěžili v nohejbale, basketbalu, stolním tenise, ultimate frisbee a paddleboardech. Bylo milé vidět zapálení všech dětí, proto jsme rozhodli nevyhlašovat nejlepší, ale  každý z účastníků si odnesl sladkou odměnu, nové zážitky a někteří i fotografie uveřejněné zde na webu školy – viz níže.

Všem přejeme krásné prázdniny plné pohybu i odpočinku.

Ondřej Benda, Jana Kadlecová, Anna Kučerová