Společná schůzka Ekotýmu 1. a 2. stupně

  • Post published:31.10.2021

Po dobrých zkušenostech z minulých let jsme se i letos rozhodli pokračovat ve společných schůzkách obou Ekotýmů (a moc si přejeme, abychom v nich také oproti loňsku a předloňsku mohli pokračovat). Ta první se nesla v duchu seznamování a společného plánování naší činnosti. Využili jsme k tomu auditorskou zprávu a také jednu milou návštěvu. Starší si vzali pod svá křídla mladší a po týmech připravili pro ostatní představení jednoho z kroků Ekoškoly. Všichni se tak mohli dozvědět, kde nás auditorky ocenily, a v čem nám doporučily se zlepšit. S Luckou Medkovou jsme prošli okolí školy a nechali si představit ideovou studii, kterou pro nás před několika lety zpracovala s využitím nápadů školních dětí. Teď je na nás, jak které náměty využijeme.