Školní novinka – předvánoční dárek

  • Post published:18.12.2020

Žijeme v době počítačů a chytrých telefonů a tak nám i tyto technologie vstupují do školy.  V šatnách máme nový školní informační panel, který se jmenuje Ámos vision.  Nahrazuje nám tak trochu papírovou nástěnku a je přístupný dětem z 1. i 2. stupně. 

V horní zóně běží spoty zaměřené na prevenci a osvětu, včetně kontaktů na podpůrné organizace. Je řízená centrálně a 2x měsíčně se aktualizuje.

Spodní zóna je prostor pro školu, kde máme vlastní obsah. 

V dotykové zóně s devíti tlačítky máme školní fotografie a dění ve škole, web školy, rozvrhy, suplování propojené se školou On-line, školní akce, jídelníček, kroužky, soutěže, kvízy, fun tlačítko s malováním, počasí a zpravodajství a také třeba na žákovské vyžádání jízdní řád autobusů a vlaků.

Postupně budeme vkládat a plnit obsahy, doplňovat informace dle potřeb a přání dětí. 

Doufáme, že dotykový panel se stane vyhledávaným místem pro rychlý přístup ne jen ke školním informacím, ale ve volných chvílích i pro zábavu.