Pěšky do školy a společná snídaně před školou

  • Post published:10.10.2022

Díky loňským pozitivním ohlasům jsme i v letošním roce zahájili týdenní výzvu Pěšky do školy společnou snídaní před školou. Lavice se prohýbaly pod dobrotami, které každá třída pro všechny připravila. Nechyběla ani dostatečná zásoba nápojů a pro dospěláky byla opět k dispozici ranní káva. Obecní policie nám zajistila uzavření prostranství před školou, takže jsme si navíc užívali nevídaného klidu a bezpečí. Většina tříd pak následující týden zaznamenávala způsob dopravy do školy do připravených tabulek a snažila se mít co nejvíce zelených okýnek. Tedy přijít do školy pěšky, přijet na kole či koloběžce nebo využít hromadnou dopravu. Přejeme si, aby byl ranní provoz před školou klidnější i po zbytek školního roku.

za Ekotým Katka Vrtišková