Olympijská výzva – kdo se dostal do Tokia jako první?

  • Post published:18.2.2021

Víte, že podoba tělesné výchovy na ZŠ Vrané nad Vltavou se v prvním pololetí školního roku nesla v duchu venkovního sportování v Olympijské výzvě. Žáci absolvovali 7 disciplín (př. běh do schodů, MTB, lesní trojboj, maratonský běh, geocaching…) v nichž sbírali kilometry potřebné na pomyslnou cestu do Tokia. Těší nás, že se děti aktivně zapojovaly a dostaly příležitost „odpojit“ se od počítačů, udělat něco pro své zdraví a navíc zažít zábavu.

Do Tokia se dostaly všechny třídy a množství nasbíraných kilometrů je ohromující! Nejrychleji to zvládla třída 8. B s 37045 km, 2. místo obsadila třída 8. A s 24654 km a pro někoho možná překvapení – 3. místo patří třídě 5. A s 24122 km. Na vítězné týmy čeká zážitek v podobě aktivně stráveného dne v lanovém parku, jump aréně či pevnosti Boyard (po návratu žáků do školy). Celkové umístění tříd najdete v přiloženém obrázku a již brzy najdete zde na webu školy informaci o podobě tělesné výchovy ve 2. pololetí 😉