Klub mladých diváků – 1. představení

  • Post published:10.10.2021

Ve středu 6. 10. 2021 Klub mladých diváků navštívil Divadlo na Vinohradech a zhlédl první divadelní představení – REVIZOR (Nikolaj Vasiljevič Gogol).

Jedná se o jednu z nejznamenitějších komedií, které kdy byly napsány. Groteskní pohled na elitu zaostávající společnosti, ve které je způsobilost nahrazena ohebným lokajstvím a autorita zaměněna vulgární mocí. Příběh provinční vrchnosti, vědomé si své nekompetence do té míry, že sama sebe k smrti vystraší domnělou přítomností revizora, je geniálně zkombinován s příběhem bystrého podvodníka, který z úleku hodnostářů dokáže vytěžit víc, než by si kdokoliv dokázal původně představit..

Hrali: Ondřej Brousek, Aleš Procházka, Andrea Černá, Šárka Vaculíková, Oldřich Vlach, Denny Ratajský, Pavel Nečas, Marek Holý, Václav Vydra, Jiří Maryško, Viktor Javořík, Marek Lambora, David Steigerwald, Tomáš Dastlík, Alexandra Tomanová, David Steigerwald, Jan Battěk…
Režie: Juraj Deák

Představení se nám velmi líbilo a těšíme se na další divadelní zážitek.

Mgr. Gabriela Semová

Školní rok 2020/2021

Přihlášky do Klubu mladého diváka podalo celkem 19 žáků: 9 z 9. ročníku a 10 z 8. ročníku.

Organizátorky: Mgr. Jana Boušková a Mgr. Gabriela Semová