Jak si vedou jednotlivé třídy na probíhajících Olympijských hrách na ZŠ Vrané nad Vltavou?

• Post published:10.5.2021

Máme velkou radost, že se nám žáci vrací do školy. Podoba tělesné výuky je sice stále poznamenána současnou situací, to ale nic nemění na tom, že o Olympijské hry je stále zájem. Hodiny tělesné výuky trávíme venku a věnujeme je nejen přípravě na konkrétní disciplíny OH. Držíme stejný koncept, kdy děti jeden týden trénují a druhý týden vylosovaní zástupci reprezentují svou třídu. Žáci již absolvovali letní biatlon, upravenou formu skateboardingu, „výživné“ posilování s vlastní vahou inspirované vojáky z Liberce a aktuálně probíhající discathlon. O tom, zda se žáci baví, se můžete přesvědčit z přiložených fotografií. Také jste zvědaví, která třída vyhraje?