Aktuální informace ředitelky školy – výuka od 2. 11. 2020

  • Post published:2.11.2020

Vážení rodiče a milí žáci,
vzhledem k epidemiologické situaci v naší republice zůstávají školy od pondělí 2. 11. 2020 uzavřeny.

Pokračujeme v nastavené distanční výuce na 1. i 2. stupni, která je kombinací samostatné práce a OnLine výuky pomocí Microsoft Teams. Jen připomínám, že od září 2020 je distanční výuka povinná. Žáci se musí připojovat na hodiny dle rozvrhu a také musí odevzdávat vypracované zadané úkoly.

Pokud potřebujete pomoci s počítačovým vybavením, stále ještě máme několik notebooků k zapůjčení. Pokud máte potíže s připojením, u společnosti T-Mobile jsme  zažádali a obdrželi pro 20 žáků zdarma tarif na 3 měsíce určený pro internetové připojení s rychlými daty. S požadavky se obracejte na ředitelku školy reditelstvi@zsvrane.cz

Kancelář školy je ve dnech školní výuky otevřena každý pracovní den od 9 do 13 hodin. 

Informace ze Školní jídelny: Žákům, kteří se vzdělávají distančním způsobem, jsou obědy automaticky odhlášeny. Po předchozím objednání umožňuje ŠJ odběr obědů i žákům na distanční výuce po přihlášení na t. č. 257760324, e-mail: skolni.stravovna@volny.cz

Ošetřovné: Všechny důležité informace najdete na stránkách MPSV.

https://www.mpsv.cz/osetrovne

https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd-m

Děkuji žákům za zodpovědný přístup k učení na dálku a Vám rodičům za spolupráci a podporu vyučujících.

Přeji všem co nejklidnější dny, především pevné zdraví a doufáme, že se brzy setkáme ve škole.  

                                                                   Daniela Pořízková, ředitelka školy