3. místo v krajském kole soutěže Office Arena 2021

• Post published:2.6.2021

I letos se naši žáci zapojili do celostátní soutěže Office Arena 2021. Tato soutěž v odborných znalostech a využívání aplikací Microsoft Office je realizovaná a organizovaná Vzdělávacím centrem Microsoft Partneři ve vzdělávání kraje Vysočina, generálním partnerem společností Microsoft s.r.o. Česká republika, společností Computer Media a společností K-net Technical International Group.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci základních škol 2. stupně, žáci víceletých gymnázii odpovídajících ročníků a studenti středních škol. Soutěž je dobrovolná a určená jednotlivcům, kteří v době konání soutěže navštěvují příslušný ročník základní školy (příslušný ročník víceletého gymnázia), a studentům středních škol.

Soutěž se skládá ze tří kol – školního, krajského a finále.

Školního kola se u nás zúčastnili dva žáci, kteří nás následně reprezentovali v krajském kole – úkolem bylo vypracovat práci dle určeného zadání. Vše posuzovala odborná porota, která následně určila první tři místa krajského kola.

Po zveřejnění výsledků máme velkou radost, protože můžeme gratulovat k třetímu místu Janu Hlaváčkovi z osmého ročníku.