CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

1. stupeň ZŠ Vrané nad Vltavou je zapojen do kampaně na podporu čtenářství Celé Česko čte dětem. Více o kampani a také rady a tipy, jak si dětmi o knížkách povídat, najdete pod tímto odkazem: CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM nebo na stránkách projektu zde.

ATLETIKA PRO DĚTI DO ŠKOL

Sadu atletických pomůcek uzpůsobených potřebám dětí z prvního stupně jsme získali díky zapojení se do projektu Českého atletického svazu- Atletika pro děti do škol. Zástupci naší školy, paní zástupkyně I. Hereitová s paní učitelkou M. Pézlovou spolu s dalšími pedagogy reprezentujícími deset vybraných škol z Čech, sadu převzaly v sobotu 19. března na pražské ZŠ  Jeseniova.

KLUB MLADÉHO DIVÁKA

DĚTSKÝ PARLAMENT

Během měsíce září proběhly volby do Dětského parlamentu. Zvolení zástupci tříd budou přenášet podněty ze tříd směrem k vedení školy a obráceně.

Školní parlament pracuje pod vedením pana učitele J. Bezstarosti.